All-on-4 centers of excellence

PEWNOŚĆ SIEBIE. ODZYSKANA.

Dlaczego warto wybrać koncepcję leczenia

All-on-4®?

Ponad 250 0001 przywróconych z powodzeniem uśmiechów. 

Enjoy your favorite foods

Ciesz się ulubionymi potrawami

Improve speech

Popraw swoją mowę

Mantain jawbone health

Zachowaj zdrowe kości żuchwy i szczęki

Hide search
Show search
Szukanie zaawansowane
Szukaj po:

Jak to działa.

Leczenie metodą All-on-4® pozwala na przeprowadzenie w ciągu jednego dnia usunięcia zębów, wszczepienia implantów i założenia tymczasowego mostu2. Technika ta wykorzystuje cztery strategicznie umieszczone implanty zębowe, na których opiera się uzupełnienie całego łuku zębowego. Następnie, kilka tygodni lub miesięcy później (w zależności od planu leczenia), Twój lekarz założy docelowe uzupełnienie protetyczne, poprawiając jeszcze bardziej funkcjonalność i wygląd Twojego uśmiechu. 

All on 4 treatment concept

Wyobraź sobie, że w ciągu zaledwie jednego dnia w miejsce brakujących zębów zyskujesz zdrowszy i dający większą pewność siebie uśmiech2!

Znajdź All-on-4® Excellence Center

Wybieraj pewnie.

Wybierając rekomendowaną klinikę All-on-4® zyskujesz spokój, że Twój lekarz ma niezbędne doświadczenie chirurgiczne i przeszkolenie, pozwalające na prowadzenie leczenia metodą All-on-4®.

Masz także pewność, że Twoje implanty Nobel Biocare są oryginalne i objęte dożywotnią gwarancją.

Choose with confidence

"Mogę swobodnie cieszyć się życiem i uśmiechać nie wstydząc się. Przywróciło to moją pewność siebie oraz motywacje do podejmowania nowych inicjatyw zawodowych. Teraz nie muszę już rezygnować z ulubionych potraw, mogę swobodnie gryźć twarde posiłki i cieszyć się ich smakiem."
 

Zobacz jak Władysław odzyskał uśmiech

 
When was the last time you bit into a crunchy apple?

Czy to dobre rozwiązanie dla mnie?

Czy pamiętasz, jak to jest, kiedy wgryzasz się w chrupiące jabłko? Czy boisz się wystąpień publicznych ze względu na problemy z zębami? Czy masz protezy, które są dla Ciebie źródłem problemów i dyskomfortu? 

Protezy często nie są rozwiązaniem.

Jeśli brak Ci większości własnych zębów, protezy mogą być pierwszym rozwiązaniem, które przychodzi Ci na myśl.

Jednak pacjenci, którzy noszą protezy, często skarżą się na związane z nimi problemy i dyskomfort.

Leczenie metodą All-on-4® to ekonomiczne i dające naturalny wygląd rozwiązanie dla pacjentów z brakiem wszystkich lub większości zębów w łuku.

Konsultacja z lekarzem w Centrum All-on-4®pozwoli Ci stwierdzić, czy leczenie metodą All-on-4® to najlepsza odpowiedź na Twoje indywidualne potrzeby zdrowotne.

All on 4 center of excellence - smile with confidence

Trzy proste kroki do zdrowszego, dającego pewność siebie uśmiechu

 • All on 4 center of excellence

  Krok 1

  Umów się na konsultację i badanie do lekarza z lokalnego Centrum All-on-4®. Jeśli lekarz stwierdzi, że sprawdzi się u Ciebie leczenie metodą All-on-4®, umówi Cię na zabieg.

 • Step 2 - All on 4 treatment

  Krok 2

  W dniu zabiegu zostaną wszczepione po cztery implanty na jeden łuk. Wyjdziesz z gabinetu z zamocowanym tymczasowym uzupełnieniem protetycznym i nowym uśmiechem.

 • Step 3 - All on 4 treatment

  Krok 3

  Po wygojeniu dziąseł i kości wrócisz do lekarza dentysty po swoje ostateczne, zamocowane na stałe uzupełnienie protetyczne. Teraz możesz wreszcie pokazać swój nowy uśmiech światu!

Dlaczego warto wybrać metodę leczenia All-on-4®?

Po utracie wszystkich lub większości własnych zębów w jednym lub w obu łukach Twoje możliwości ograniczają się zwykle do protezy całkowitej albo implantów stomatologicznych. Leczenie metodą All-on-4® ma na celu odtworzenie wytrzymałości i stabilności naturalnych zębów poprzez chirurgiczne wszczepienie sztucznych korzeni bezpośrednio do kości szczęki lub żuchwy.

Implanty stomatologiczne zapewniają podobną stabilizację, niezawodność i wytrzymałość co korzenie własnych zębów. Możesz cieszyć się ulubionymi pokarmami, wyraźnie mówić, śmiać się i całować z niezachwianą pewnością siebie.

All on 4 center of excellence

Znajdź Centrum All-on-4® w swojej okolicy

Nobel Biocare wyróżnia Centra All-on-4®, oferujące leczenie metodą All-on-4® w Polsce.

All on 4 center of excellence

Przed i po: leczenie metodą All-on-4®

Before
After
Before
After

„Nie wierzyłam, że może być tak pięknie. Kiedy zobaczyłam swój uśmiech łzy zaczęły mi spływać po policzkach. Nowe zęby wyglądały jak moje własne z czasów wczesnej młodości, nawet niewielka diastema między jedynkami była tam gdzie kiedyś! Poczułam się jakbym miała kilkanaście lat mniej. ”

Zobacz jak zmienił się uśmiech Agaty

 

Znajdź Centrum All-on-4® w swojej okolicy

Centra  All-on-4® są rozsiane po całej Polsce, zatem są duże szanse na to, że masz któreś z nich stosunkowo niedaleko.

All on 4 center of excellence

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Niniejsza strona internetowa zawiera informacje dotyczące rutynowego leczenia z użyciem implantów stomatologicznych. Plan leczenia z użyciem implantów zębowych dla każdego pacjenta jest jedyny w swoim rodzaju. Czas trwania, koszty i rodzaj opieki dopasowane są w taki sposób, aby odpowiadały indywidualnej sytuacji każdego pacjenta. Lekarze mają własne preferencje dotyczące przeprowadzania poszczególnych procedur terapeutycznych i mogą zasugerować rozwiązania lub warianty nie uwzględnione w tym informatorze. Dane przedstawione na niniejszej stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Firma Nobel Biocare nie rekomenduje żadnych konkretnych lekarzy ani nie ponosi odpowiedzialności za jakość leczenia prowadzonego przez lekarza.

Wszczepienie implantów to zabieg chirurgiczny. Stomatologiczne zabiegi chirurgiczne niosą ze sobą pewne ogólne zagrożenia, w tym ryzyko infekcji kości, mrowienia spowodowanego uszkodzeniem tkanki nerwowej, które może być przemijające lub długotrwałe, albo nadmiernego krwawienia w trakcie lub po zabiegu. Nie u wszystkich pacjentów można stosować implanty stomatologiczne. Po wszczepieniu implantów stomatologicznych może nie dojść do ich integracji z kością. Jeśli tak się zdarzy, trzeba będzie je usunąć podczas kolejnego zabiegu. Skonsultuj się ze swoim lekarzem dentystą, aby przekonać się, czy implanty zębowe to dobre rozwiązanie dla Ciebie.

PIŚMIENNICTWO

1. Dane w dokumentacji wewnętrznej firmy Nobel Biocare

2. Babbush CA. Posttreatment quantification of patient experiences with full-arch implant treatment using a modification of the OHIP-14 questionnaire. J Oral Implantol 2012;38(3):251-260. 

* W zależności od indywidualnej sytuacji Twój lekarz dentysta może być w stanie przymocować tymczasową odbudowę do Twoich nowych implantów zębowych. W takim przypadku możesz od razu po zabiegu powrócić do normalnego funkcjonowania.